fbpx
Bursa Minibüs Kiralama | Düğün, gezi, havaalanı transfer vb.

Bursa Minibüs Kiralama


Düğün, kına, sünnet gibi organizasyonlar, yemin töreni, havalimanı transferi, şehiriçi ve şehirlerarası transfer, otel transferi, grubunuza özel geziler gibi çeşitli amaçlarla uygun fiyata minibüs kiralayabilirsiniz. 7/24 şoförlü minibüs kiralama hizmeti vermekteyiz. Bursa’dan Türkiye’nin her yerine hizmet imkanımız bulunmaktadır. Araçlarımızın bakımları eksiksiz yapılmakta tüm evrakları bulunmaktadır. Güvenle seyahat edebilirsiniz. Fiyat teklifi almak ve minibüs kiralamak için Whatsapp üzerinden ya da arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Minibüs Kiralama
Mercedes Sprinter

Bursa'dan Her Yere

Kaliteli Hizmet

Güvenli

Uygun Fiyatlı

Otobüs ve Minibüs Kiralama

GÜZTUR TURİZM’den otobüs midibüs veya minibüs de kiralayabileceğinizi biliyor muydunuz?

Farklı araç seçeneklerini karşılaştırarak ihtiyacınıza uygun en mükemmel ulaşım aracını seçebilir ve kiralama işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

GÜZTUR TURİZM sizin için en uygun ve kaliteli araç seçeneklerini  seçeceğiniz zaman aralığında en uygun fiyatlı otobüs veya minibüs kiralama tekliflerini size iletir.

GÜZTUR TURİZM sayesinde hem şehirler arası yolculuk hem de şehir içi taşımacılık için hızlı ve kolayca otobüs kiralama imkanına kavuşuyorsunuzGÜZTUR TURİZM hem ulusal hem de bölgesel seyahatler sunan seçili araçlara dair bilgileri bulabilirsiniz.

İş gezileri, okul gezileri, grup gezileri, kutlamalar ve özel etkinlikler için aradığınız en iyi hizmeti bularak bütçenize ve etkinliğinize en uygun seçeneği bulabilirsiniz. Kiraladığınız otobüs ve minibüs ile beraber etkinlik güzergahını beraber planlayabileceğiniz şoför hizmeti de sunulmaktadır.

 

Sık Sorulan Sorular

  • Hangi durumlarda otobüs ve minibüs kiralamak mantıklıdır?

Büyük gruplar halinde şehir içi veya şehirler arası seyahatlerde otobüs ve minibüs kiralamak avantajlı olmaktadır.

Düğünler, cenazeler, doğum günleri, çeşitli kutlamalar, turistik veya kurumsal geziler, spor etkinlikleri gibi özel etkinliklerde ve havalimanı ulaşımı gibi hizmetler için otobüs ve minibüs kiralanabilir.

Otobüs ve minibüs  kiralayarak ve şoför hizmeti alarak daha esnek bir yolculuk planlayabilirsiniz. Sabit tarifelere bağlı kalmadan güzergahınızı ve kalkış-varış ve mola saatlerinizi kendi planınıza ve etkinliğinize uygun olacak şekilde istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz.

  • Nasıl otobüs ve minibüs kiralanır?

Yukarıdaki whatsap yada  bizimle iletişime geçin sekmelerinden , güzergah ve yolculuk detayları bilgilerinizi ekleyerek doldurun; GÜZTUR TURİZM seçilen kalkış, varış tarih kapasite taleplerine göre ihtiyacınıza en uygun seçenekleri toplayıp sizinle tekrar iletişime geçecek.

  • Otobüs ve minibüs kapasiteleri ne kadar?

Kiralanacak otobüsler 50 kişiye kadar minibüsler 19-16  yolcu almaktadır; ancak daha kalabalık organizasyonlar için 1’den çok otobüs ve minibüs kiralama yapılabilmektedir.

  • Kaç günlük yolculuklar için otobüs minibüs kiralayabilirim?

10 güne kadar olan seyahatlerinizde otobüs kiralayabilirsiniz.

  • Ne kadar önceden rezervasyon yapmalıyım?

Mümkün olduğunca erken planlama yaparak etkinliğinize ve bütçenize en uygun kiralama hizmetini bulabilirsiniz. Özellikle son dakika rezervasyonlarında ve yüksek talep olan dönemlerde daha yüksek fiyatlarla karşılaşabileceğinizi ve seçeneklerinizin daha kısıtlı olabileceğini unutmayın.

  • Kiralık otobüs ve minibüsler güvenli mi?

GÜZTUR TURİZM, alanında saygın firmalar ile çalışmakta olup, çalışma ortaklarının gerekli tüm izin ve belgeleri mevcuttur. Ayrıca, siz değerli yolcularımızdan aldığımız geribildirimlerle hizmet kalitesini sürekli olarak gözetim altında tutuyoruz.

  • Havalimanı transferleri için otobüs/minibüs kiralayabilir miyim?

Evet, havalimanı transferleri için de otobüs minibüs  kiralama talebinde bulunabilirsiniz