Yurt İçi Turlar
23 Ağustos 2016
Yaz Tatili İçin En Uygun Seçenekler
23 Ağustos 2016

     Güztur Turizm’in müşterilerine sunduğu en uygun fiyata uçak bileti rezervasyonu hizmeti sayesinde bu hizmeti kullanan kişi veya kurumlar en ekonomik şekilde ihtiyaçlarını gideriyor. THY yetkili acentesi olan Güz Tur Turizm, uçak bileti sorgulamalarınız sonucu sizlere en doğru bilgileri sunuyor. Bursa kalkışlı uçak biletlerini müşterilerine özenli bir şekilde sunan Güztur, Ankara, Antalya, Samsun, Trabzon, Erzurum, Muş ve Diyarbakır’a en uygun fiyat ile uçmayı sağlıyor. Aynı zamanda Anadolu Jet yetkili satıcısı olan Güztur’un müşterilerine sunduğu en ucuz yurt içi ve yurt dışı uçak biletleri, seyahatleri ekonomik bir şekilde gerçekleştirmeye yardımcı oluyor.

     Bursa kalkışlı Ankara uçak biletlerinin yanı sıra Bursa kalkışlı Antalya biletlerine de en uygun seçeneklerle ulaşmayı mümkün kılıyor. Güztur, Bursa kalkışlı Samsun, Trabzon, Muş, Diyarbakır, Erzurum turları için uçak biletlerini 65 TL’den başlayan fiyatlarla sunarak Anadolu uçuşlarını en iyi havayolları ile yapmanın mutluğunu yaşamak isteyenlere fırsat sağlıyor.

     Uçak bileti almak için güvenilir bir acente arıyorsanız Güztur Turizm’i tercih ederek kaliteli hizmeti uygun fiyata alabilirsiniz. Çünkü Güztur, sizin için araştırmalar yapıyor, alternatifleri belirliyor ve en iyi tercihleri sizlere sunuyor.

Facebook: https://www.facebook.com/guztur

Mail: info@guztur.com

Website: www.guztur.com

Telefon: 0224 221 78 76 – 0532 793 88 07