fbpx
Güztur Turizm – Turizm Acentesi – Ayrıcalığı Bizimle Yaşayın
21 Ağustos 2016
Uçak Bileti
23 Ağustos 2016

     Hemen herkes arada bir mola vermek, nefes almak ister. Hayatın hızına yetişmek çok zor ve bu zorlukları aştıkça da huzurlu bir zaman geçirebilmek herkesin hakkı. Huzurlu zaman aramak isteyenlerin ilk tercihi genelde turlar oluyor. Hemen her şeyin dahil olduğu paket turlar herkes için kurtarıcı. Güztur Turizm’in amacı, Bursa kalkışlı yurt içi turlar, yurt dışı turlar, gemi turları ve vizesiz turları en iyi şekilde sunabilmek. Bu alanda da ürün ve hizmetlerini arttırmaya, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaya devam ediyor.

    Tarihi turlar ilginizi çekiyor mu? O zaman doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. Birçok seçenek içinden ilginizi en çok çeken turu seçebilir ya da istediğiniz yerleri öncelik sıranıza göre belirleyebilirsiniz. Bursa çıkışlı Hatay, Antep, Urfa ve Adıyaman turuna katılarak şehrin gürültüsünden uzaklaşıp gönlünüzce tarih gezinizi gerçekleştirebilirsiniz. En çok merak edilen yerlerden biri de hiç şüphesiz Likya. Antik bölgelere meraklı olanlar için ideal. Teke Yarımadası’nı kapsayan bu tura kaya mezarların yanı sıra tekne turları, koy gezileri de dahil. Hem deniz hem tarih, huzurun tanımı gibi bir yurt içi tur. Kapadokya her zaman seçenekler arasında yer alır. Güztur, Kapadokya için 2 imkan sunuyor. 2 gece veya 3 gece 4 gün. Seçmek size kalmış 🙂 Klasik Gap Turu’da ilgi çekici yurt içi turlardan biri. Kaleler, kiliseler, müzeler, kahveler, çarşılar, hamamlar, Asi Nehri, Nusret Mayın Gemisi, Taşköprü ve daha birçok yeri görme imkanı sunan Gap Turu, seçenekler arasında oldukça öne çıkıyor.

    Peki doğa tutkunları için tur yok mu diye soruduğunuzu duyar gibiyiz. Tabii ki var. Hem de en güzel doğa turlarını sizin için hazırladık. Karadeniz’in bambaşka coğrafyasında Baştan Başa Karadeniz ve Hazar Kıyıları Turu ile muazzam günler geçirebilmeniz mümkün. Yine yurt içi turlardan biri olan Batı Karadeniz Turu ile Karadeniz’in batı bölümünde harika vakit geçirmeniz mümkün. Karadeniz Rüyası ve Batum Turu ile Kastamonu, Sinop, Samsun, Ordu ve Giresun’da bulunan onlarca güzel yeri ziyaret ederek güzel bir seyahat yapabilirsiniz. Abant – Safranbolu Turu ile Abant Gölü’ne hayran kalabilir, Safranbolu’daki meşhur evleri görebilirsiniz.

     Bursa’dan turlara katılmak istiyorsanız tüm yurt içi, yurt dışı, vizesiz turlar ve gemi turları hakkında bilgi almak, fiyat vb. detayları öğrenmek için bize aşağıdaki telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Facebook: https://www.facebook.com/guztur

Mail: info@guztur.com

Website: www.guztur.com

Telefon: 0224 221 78 76 – 0532 793 88 07